Забелешка | Соновник
Почетна » Забава » Соновник » Забелешка
Соновник

Забелешка

Ако забележите нешто

Внимавајте при работа со документи.

Ако пишувате или читате забелешка

Вашиот шеф ќе побара од вас да бидете поконцентрирани и да си ја сфатите работата посериозно.

Анкета

Анкета
Дали редовно си правите самопреглед на дојките?
  • 77%
  • 23%
Се испраќа...

(Вкупно: 18222 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?