Забар | Соновник
Соновник

Забар
= заболекар

Во претстојниот период ќе ви биде потребна поддршката на близок пријател.

Ако вие сте заболекар

Некој ќе ви побара пари.

Анкета

Анкета
Каков е вашиот став за вакцина против КОВИД-19?
  • 13%
  • 22%
  • 65%
Се испраќа...

(Вкупно: 3804 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.