Живот | Соновник
Соновник

Живот

Вашиот живот

Ќе чуете озборувања во кои вие ќе бидете во главна улога.

Туѓ живот

Ќе успеете да си ја подобрите материјалната состојба.


Ако живеете лесен живот

Ви претстојат тешки денови.

Ако живеете втор живот

Имате добра перспектива да ги исполните вашите планови.

Анкета

Анкета
Каде планирате да одите на одмор летово?
  • 41%
  • 14%
  • 26%
  • 19%
Се испраќа...

(Вкупно: 6434 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.