Ако сте во туѓо живеалиште | Соновник
Почетна » Забава » Соновник » Живеалиште
Соновник

Живеалиште

Ако сте во туѓо живеалиште

Очекувајте караници со луѓето околу вас.

Ако купувате живеалиште

Вашата материјална состојба значително ќе се подобри.

Ако го напуштате вашето живеалиште

Ќе ви недостига сигурност во животот.


Старо живеалиште

Ќе чуете вести поврзани со вашиот дом.

Добро подредено живеалиште

Ви претстои радост во домот.

Анкета

Анкета
Каде планирате да одите на одмор летово?
  • 41%
  • 14%
  • 25%
  • 20%
Се испраќа...

(Вкупно: 8767 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.