Живеалиште | Соновник
Почетна » Забава » Соновник » Живеалиште
Соновник

Живеалиште

Ако сте во туѓо живеалиште

Очекувајте караници со луѓето околу вас.

Ако купувате живеалиште

Вашата материјална состојба значително ќе се подобри.

Ако го напуштате вашето живеалиште

Ќе ви недостига сигурност во животот.


Старо живеалиште

Ќе чуете вести поврзани со вашиот дом.

Добро подредено живеалиште

Ви претстои радост во домот.

Анкета

Анкета
Дали редовно си правите самопреглед на дојките?
  • 77%
  • 23%
Се испраќа...

(Вкупно: 18292 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?