Жетон | Соновник
Соновник

Жетон

Ќе оставите лош впечаток кај некоја влијателна личност.

Ако раздавате жетони

Ќе се нервирате поради досадни луѓе.

Ако купувате жетон

Ќе имате сигурна работа.

Ако загубите жетон

Ќе најдете решение за вашите проблеми.

Анкета

Анкета
Дали редовно си правите самопреглед на дојките?
  • 76%
  • 24%
Се испраќа...

(Вкупно: 18493 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?