Ако пишувате жалба | Соновник
Соновник

Жалба

Ако пишувате жалба

Имате искрени пријатели.

Ако читате жалба

Ќе се однесувате неправедно кон некој ваш близок.


Писмена жалба

Ќе зависите од некоја личност.

Анкета

Анкета
Каде планирате да одите на одмор летово?
  • 41%
  • 14%
  • 25%
  • 20%
Се испраќа...

(Вкупно: 8610 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.