Жалба | Соновник
Соновник

Жалба

Ако пишувате жалба

Имате искрени пријатели.

Ако читате жалба

Ќе се однесувате неправедно кон некој ваш близок.


Писмена жалба

Ќе зависите од некоја личност.

Анкета

Анкета
Дали редовно си правите самопреглед на дојките?
  • 77%
  • 23%
Се испраќа...

(Вкупно: 18188 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?