Електроника | Соновник
Почетна » Забава » Соновник » Електроника
Соновник

Електроника

Ви претстојат турбуленции во односите со колегите или деловните партнери.

Ако имате проблеми со електроника

Ве очекуваат непријатности на работното место.

Анкета

Анкета
Каде планирате да одите на одмор летово?
  • 41%
  • 14%
  • 25%
  • 19%
Се испраќа...

(Вкупно: 6473 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.