Електрични уреди | Соновник
Почетна » Забава » Соновник » Електрични уреди
Соновник

Електрични уреди

Ако купувате електрични уреди

Можете да сметате на помош во работата.

Ако вклучувате електрични уреди

Ќе успеете да натерате други луѓе да завршат некоја непријатна работа наместо вас.


Расипан електричен уред

Некој пријател ќе ве остави на цедило.

Анкета

Анкета
Дали редовно си правите самопреглед на дојките?
  • 76%
  • 24%
Се испраќа...

(Вкупно: 18656 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?