Електрична светилка | Соновник
Почетна » Забава » Соновник » Електрична светилка
Соновник

Електрична светилка

Ќе имате среќа на љубовен план.

Ако палите електрична светилка

Ве претстои опасност!

Ако гасите електрична светилка

Ќе имате лажна надеж за нешто.


Прегорена електрична светилка

Ќе бидете збунети во одредена ситуација или ќе реагирате несмасно.

Анкета

Анкета
Дали редовно си правите самопреглед на дојките?
  • 76%
  • 24%
Се испраќа...

(Вкупно: 18682 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?