Ела | Соновник
Соновник

Ела

Ќе се здобиете со нова добра пријателка.

Ако се движите низ гора од ели

Ве очекуваат мачни и тажни денови.

Ако пресечете ела

Ќе се разделите со вашиот партнер или љубовник.

Анкета

Анкета
Каде планирате да одите на одмор летово?
  • 41%
  • 14%
  • 25%
  • 19%
Се испраќа...

(Вкупно: 6473 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.