Експлозија | Соновник
Почетна » Забава » Соновник » Експлозија
Соновник

Експлозија

Ќе добиете некоја вест што сте ја очекувале долго време.

Ако слушнете експлозија

Ќе научите некоја шокантна вистина.

Ако предизвикате експлозија

Ви претстои брз напредок и нагло подобрување на животниот стандард.

Ако сте повредени од експлозија

Ви претстои некаква загуба или пораз.

Ако некој друг е повреден од експлозија

Некоја блиска личност има потреба од вашата помош.

Анкета

Анкета
Дали редовно си правите самопреглед на дојките?
  • 77%
  • 23%
Се испраќа...

(Вкупно: 18221 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?