Експлоатација | Соновник
Почетна » Забава » Соновник » Експлоатација
Соновник

Експлоатација

Долго време ќе се чувствувате пренебрегнати или потценети.

Анкета

Анкета
Каде планирате да одите на одмор летово?
  • 41%
  • 14%
  • 25%
  • 19%
Се испраќа...

(Вкупно: 6589 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.