Експертиза | Соновник
Почетна » Забава » Соновник » Експертиза
Соновник

Експертиза

Ќе го добиете она на што се надевате.

Ако изготвувате експертиза

Ќе бидете наградени за заслугите или ќе ви биде возвратено за некоја направена услуга.

Анкета

Анкета
Каде планирате да одите на одмор летово?
  • 41%
  • 14%
  • 25%
  • 19%
Се испраќа...

(Вкупно: 6473 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.