Експеримент | Соновник
Почетна » Забава » Соновник » Експеримент
Соновник

Експеримент

Ако изведувате експеримент

Тешко ќе успеете да пронајдете решение на некој сериозен проблем.

Ако некој друг врши експерименти

Не обрнувајте премногу внимание на неважните детали, затоа што тоа ќе ве доведе до неуспех.

Анкета

Анкета
Дали редовно си правите самопреглед на дојките?
  • 76%
  • 24%
Се испраќа...

(Вкупно: 18326 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?