Ако се подготвувате за експедиција | Соновник
Почетна » Забава » Соновник » Експедиција
Соновник

Експедиција

Ако се подготвувате за експедиција

Спремни сте да направите важен чекор во вашиот живот.

Ако сте дел од експедиција

Ќе ви биде доделена важна задача или обврска.


Опасна експедиција

Размислете двапати пред да преземете одредени дејства.

Анкета

Анкета
Каде планирате да одите на одмор летово?
  • 41%
  • 14%
  • 25%
  • 20%
Се испраќа...

(Вкупно: 8612 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.