Екскурзија | Соновник
Почетна » Забава » Соновник » Екскурзија
Соновник

Екскурзија

Ако одите на екскурзија

Наскоро ќе се случи одредена промена во вашиот живот.

Ако сте на екскурзија

Желни сте да започнете да држите диета или да практикувате здрав начин на живот.

Анкета

Анкета
Каде планирате да одите на одмор летово?
  • 41%
  • 14%
  • 25%
  • 19%
Се испраќа...

(Вкупно: 6474 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.