Екран | Соновник
Соновник

Екран

Очекувајте некое пријатно изненадување – ќе добиете подарок или некој ќе ве посети неочекувано.

Телевизиски екран

Непознати луѓе ќе ја изразат својата почит кон вас.

Компјутерски екран

Криете некоја ваша грешка.

Анкета

Анкета
Каде планирате да одите на одмор летово?
  • 41%
  • 14%
  • 25%
  • 19%
Се испраќа...

(Вкупно: 6588 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.