Екватор | Соновник
Почетна » Забава » Соновник » Екватор
Соновник

Екватор

Ви претстои патешествие.

Ако ја преминете линијата на екваторот

Одмерениот ризик ќе ви се исплати; ќе бидете дарежливо наградени за вложениот труд.

Анкета

Анкета
Каде планирате да одите на одмор летово?
  • 41%
  • 14%
  • 25%
  • 19%
Се испраќа...

(Вкупно: 6588 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.