Искинато едро | Соновник
Соновник

Едро

Бело едро

Ќе добиете убави вести.

Црно едро

Тага. Ќе ви биде пресечен патот.

Искинато едро

Ви претстојат непријатности на работа.

Анкета

Анкета
Дали редовно си правите самопреглед на дојките?
  • 73%
  • 27%
Се испраќа...

(Вкупно: 19900 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?