Црно едро | Соновник
Соновник

Едро

Бело едро

Ќе добиете убави вести.

Црно едро

Тага. Ќе ви биде пресечен патот.

Искинато едро

Ви претстојат непријатности на работа.

Анкета

Анкета
Каде планирате да одите на одмор летово?
  • 41%
  • 14%
  • 25%
  • 20%
Се испраќа...

(Вкупно: 8516 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.