Ако се возите со едрилица | Соновник
Почетна » Забава » Соновник » Едрилица
Соновник

Едрилица

Ако се возите со едрилица

Наскоро ќе доживеете пријатни мигови.


Превртена едрилица

Некоја недобронамерна личност ќе ви застане на патот.

Анкета

Анкета
Каде планирате да одите на одмор летово?
  • 41%
  • 14%
  • 25%
  • 20%
Се испраќа...

(Вкупно: 8610 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.