Едноок | Соновник
Соновник

Едноок

Ви претстои успех.

Ако вие сте еднооки

Ќе голтнете некоја навреда или ќе премолчите за некоја измама или незаконско дело.

Анкета

Анкета
Каде планирате да одите на одмор летово?
  • 41%
  • 14%
  • 25%
  • 19%
Се испраќа...

(Вкупно: 6474 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.