Еднонасочна улица | Соновник
Почетна » Забава » Соновник » Еднонасочна улица
Соновник

Еднонасочна улица

Не треба да се двоумите во врска со одреден избор или решение.

Ако се движите по еднонасочна улица во погрешната насока

Плановите ќе ви пропаднат; ве очекуваат непријатни изненадувања.

Анкета

Анкета
Дали редовно си правите самопреглед на дојките?
  • 77%
  • 23%
Се испраќа...

(Вкупно: 18186 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?