Египет | Соновник
Соновник

Египет

Ќе се зафатите со работа што ќе ви го одзема целото време, средства и енергија. Блиските ќе ве советуваат да се откажете од неа.

Анкета

Анкета
Каде планирате да одите на одмор летово?
  • 41%
  • 14%
  • 25%
  • 20%
Се испраќа...

(Вкупно: 5924 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.