Деколте | Соновник
Почетна » Забава » Соновник » Деколте
Соновник

Деколте

Жена со длабоко деколте

Ќе се впуштите во авантура којашто ќе ви донесе само разочарувања и непријатности.


Ако носите облека со длабоко деколте

Ќе се обидете на нечесен начин да си ги постигнете целите.

Анкета

Анкета
Каде планирате да одите на одмор летово?
  • 42%
  • 14%
  • 25%
  • 19%
Се испраќа...

(Вкупно: 6590 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.