Ако ваш познаник пополнува декларација | Соновник
Почетна » Забава » Соновник » Декларација
Соновник

Декларација

Некој ќе се сомнева во вашата чесност и лојалност.

Ако ваш познаник пополнува декларација

Непотребно ќе ја тестирате лојалноста на пријателите кон вас.

Анкета

Анкета
Каде планирате да одите на одмор летово?
  • 41%
  • 14%
  • 25%
  • 20%
Се испраќа...

(Вкупно: 8610 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.