Декларација | Соновник
Почетна » Забава » Соновник » Декларација
Соновник

Декларација

Некој ќе се сомнева во вашата чесност и лојалност.

Ако ваш познаник пополнува декларација

Непотребно ќе ја тестирате лојалноста на пријателите кон вас.

Анкета

Анкета
Каков е вашиот став за вакцина против КОВИД-19?
  • 14%
  • 22%
  • 65%
Се испраќа...

(Вкупно: 5080 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.