Дезертер | Соновник
Почетна » Забава » Соновник » Дезертер
Соновник

Дезертер

Можете да сметате на помошта на вашите пријатели ако западнете во неволја.

Ако вие дезертирате

Ќе бидете насамарени од член на вашето пошироко семејство или од близок пријател.

Анкета

Анкета
Каде планирате да одите на одмор летово?
  • 41%
  • 14%
  • 25%
  • 19%
Се испраќа...

(Вкупно: 6587 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.