Дежурство | Соновник
Почетна » Забава » Соновник » Дежурство
Соновник

Дежурство

Ако дежурате

Ќе ви биде тешко да ги остварите зацртаните планови и ќе ги пробиете роковите.

Ако некој друг дежура

Некој пријател или колега ќе ја побара вашата помош и поддршка.

Анкета

Анкета
Каде планирате да одите на одмор летово?
  • 41%
  • 14%
  • 25%
  • 19%
Се испраќа...

(Вкупно: 6476 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.