Дегустатор | Соновник
Почетна » Забава » Соновник » Дегустатор
Соновник

Дегустатор

Ќе доживеете големо разочарување.

Ако вие сте дегустатор

Ќе ви се случат многу позитивни работи во наредниот период, но и покрај тоа ќе чувствувате дека нешто ви недостига.

Анкета

Анкета
Каде планирате да одите на одмор летово?
  • 41%
  • 14%
  • 25%
  • 19%
Се испраќа...

(Вкупно: 6588 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.