Девојче | Соновник
Почетна » Забава » Соновник » Девојче
Соновник

Девојче

Непознато девојче

Ќе ја пронајдете среќата далеку од вашиот дом.

Девојче што го познавате

Ви претстои радост во семејството.

Девојче што плаче

Нема да успеете да сочувате некоја тајна, па ќе западнете во непријатности.

Девојче во вашиот дом

Ќе успеете брзо да се збогатите.

Многу девојчиња

Ќе ги прокоцкате добиените шанси.

Анкета

Анкета
Каде планирате да одите на одмор летово?
  • 41%
  • 14%
  • 25%
  • 19%
Се испраќа...

(Вкупно: 6473 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.