Девојка | Соновник
Почетна » Забава » Соновник » Девојка
Соновник

Девојка

Некој постојано ве лаже и ги изобличува фактите.

Убава девојка

Набрзо ќе се радувате на успех, но внимавајте! Ве очекуваат и големи трошоци.

Девојка што танцува

Ви претстојат убави случувања на љубовен план.


Ако бакнувате девојка

Среќата конечно ќе ви се насмевне.

Анкета

Анкета
Каде планирате да одите на одмор летово?
  • 41%
  • 14%
  • 25%
  • 19%
Се испраќа...

(Вкупно: 6586 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.