Девалвација | Соновник
Почетна » Забава » Соновник » Девалвација
Соновник

Девалвација

Девалвација на валута

Воопшто не сте задоволни од работното место што го имате во моментот или од односите со колегите.

Девалвација на морални вредности

Нема да добиете поддршка од вашите најблиски за некоја ваша идеја.

Анкета

Анкета
Каде планирате да одите на одмор летово?
  • 41%
  • 14%
  • 25%
  • 19%
Се испраќа...

(Вкупно: 6474 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.