Дебел | Соновник
Соновник

Дебел

Дебел човек

Ви претстои брза заработка.

Повеќе дебели луѓе

Ве демне сериозна опасност.


Ако вие сте дебели

Ќе доживеете успех на деловен или на љубовен план, но внимавајте на здравјето.

Анкета

Анкета
Каде планирате да одите на одмор летово?
  • 41%
  • 14%
  • 25%
  • 19%
Се испраќа...

(Вкупно: 6475 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.