Дебатирање | Соновник
Почетна » Забава » Соновник » Дебатирање
Соновник

Дебатирање

Ако дебатирате

Треба да бидете подискретни кога станува збор за вашиот интимен живот.

Ако некој друг дебатира

Некому ќе му биде потребен вашиот совет.

Анкета

Анкета
Каде планирате да одите на одмор летово?
  • 41%
  • 14%
  • 25%
  • 19%
Се испраќа...

(Вкупно: 6588 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.