Двојник | Соновник
Почетна » Забава » Соновник » Двојник
Соновник

Двојник

Ако имате двојник

Некој друг ќе ужива во плодовите на вашиот труд.

Ако го видите својот двојник

Некој ќе бара од вас да направите нешто невозможно.

Ако видите двојник на некој друг

Можно е да станете жртва на измама.

Анкета

Анкета
Каде планирате да одите на одмор летово?
  • 41%
  • 14%
  • 25%
  • 19%
Се испраќа...

(Вкупно: 6588 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.