Двојка (оценка) | Соновник
Почетна » Забава » Соновник » Двојка (оценка)
Соновник

Двојка (оценка)

Ако добиете двојка

Ќе бидете одлично расположени, без да постои посебна причина за тоа.

Ако му напишете двојка на некого

Непотребно се грижите за некоја работа. Вашиот страв е неоснован.

Анкета

Анкета
Каде планирате да одите на одмор летово?
  • 41%
  • 14%
  • 25%
  • 19%
Се испраќа...

(Вкупно: 6474 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.