Дворски шут | Соновник
Почетна » Забава » Соновник » Дворски шут
Соновник

Дворски шут

Ќе запознаете нови интересни личности.

Ако вие сте дворски шут

Внимавајте на однесувањето, затоа што лесно може да се посрамотите во одредена ситуација.

Анкета

Анкета
Каде планирате да одите на одмор летово?
  • 41%
  • 14%
  • 25%
  • 19%
Се испраќа...

(Вкупно: 6474 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.