Дворска будала | Соновник
Почетна » Забава » Соновник » Дворска будала
Соновник

Дворска будала
= дворски шут

Ќе запознаете нови интересни личности.

Ако вие сте дворски шут

Внимавајте на однесувањето, затоа што лесно може да се посрамотите во одредена ситуација.

Анкета

Анкета
Каде планирате да одите на одмор летово?
  • 41%
  • 14%
  • 25%
  • 19%
Се испраќа...

(Вкупно: 6473 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.