Двопек | Соновник
Соновник

Двопек

Ви претстои макотрпна работа на некој проект или во домот.

Ако јадете двопек

Ќе видете загрижени за нешто поврзано со работата или домот.

Анкета

Анкета
Каде планирате да одите на одмор летово?
  • 41%
  • 14%
  • 25%
  • 19%
Се испраќа...

(Вкупно: 6474 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.