Двоколка | Соновник
Почетна » Забава » Соновник » Двоколка
Соновник

Двоколка

Сами можете да ги разрешите проблемите, па преземете ги работите во свои раце. Ве очекува бавен, но сигурен успех.

Расипана, стара или искршена двоколка

Потребни ви се големи подготовки пред да се зафатите реализација на некоја идеја или план. Во спротивно, ве очекува неуспех.


Ако се возите на двоколка

Не очекувајте премногу од другите луѓе. Единствено вашиот труд може да ви донесе успех.

Анкета

Анкета
Каде планирате да одите на одмор летово?
  • 41%
  • 14%
  • 25%
  • 19%
Се испраќа...

(Вкупно: 6588 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.