Ако гледате низ двоглед | Соновник
Почетна » Забава » Соновник » Двоглед
Соновник

Двоглед

Треба да донесете важна одлука поврзана со вашата иднина.

Ако гледате низ двоглед

Не ги носете одлуките сами. Консултирајте се со најблиските или со пријателите.

Ако купувате двоглед

Чувајте си ги тајните од љубопитни личности.

Ако некој ве набљудува низ двоглед

Луѓето нема да ги разберат вашите ставови. Можно е да имате недоразбирање со непријатни личности.

Ако ви подаваат двоглед

Од вас ќе се очекува да „пресечете“ во некој туѓ спор.

Анкета

Анкета
Каде планирате да одите на одмор летово?
  • 41%
  • 14%
  • 25%
  • 20%
Се испраќа...

(Вкупно: 8767 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.