Двобој | Соновник
Соновник

Двобој

Ако учествувате во двобој

Кавга со пријатели или колеги.

Ако ве ранат во двобој

Ќе претрпите загуби на деловен план или ќе ја прекинете комуникацијата со некој пријател.

Ако набљудувате двобој

Ќе бидете вмешани во скандал.

Анкета

Анкета
Каде планирате да одите на одмор летово?
  • 41%
  • 14%
  • 25%
  • 19%
Се испраќа...

(Вкупно: 6473 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.