Движење | Соновник
Почетна » Забава » Соновник » Движење
Соновник

Движење

Ако се движите

Ви претстојат поголеми промени во животот.

Ако некој друг се движи

Она што сакате да го започнете нема да ви успее. Не си ја трошете енергијата залудно.


Нагло движење

Ќе имате променливо расположение и често ќе ве обзема чувство на несигурност во одредени ситуации.

Движење што постојано се повторува

Ќе тапкате в место. Колку и да се трудите, тешко ќе го постигнете посакуваниот резултат.

Анкета

Анкета
Каде планирате да одите на одмор летово?
  • 41%
  • 14%
  • 25%
  • 19%
Се испраќа...

(Вкупно: 6589 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.