Дата | Соновник
Соновник

Дата

Ако видите некоја дата

Ќе ви се случи непријатност или ќе доживеете голем стрес на или околу сонуваната дата.

Ако запишувате некоја дата

Сонуваната дата означува важен ден во вашиот живот. Ќе се случи пресврт кон подобро или ќе остварите финансиски успеси.


Многу различни дати

Ќе бидете презафатени на работа или ќе треба сериозно да се ангажирате за да не пробиете одредени рокови.

Анкета

Анкета
Каде планирате да одите на одмор летово?
  • 41%
  • 14%
  • 25%
  • 19%
Се испраќа...

(Вкупно: 6589 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.