Дамка | Соновник
Соновник

Дамка

Ќе бидете непријатно изненадени во блиска иднина.

Мрсна дамка

Ќе остварите добра заработка.

Крвава дамка

Ќе дознаете некоја важна вистина.


Ако чистите дамка

Ќе успеете некако да се справите со проблемите што ги имате.

Ако направите дамка

Ќе бидете погрешно обвинети за нечија грешка.

Анкета

Анкета
Каде планирате да одите на одмор летово?
  • 41%
  • 14%
  • 25%
  • 19%
Се испраќа...

(Вкупно: 6474 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.