Дама (игра) | Соновник
Почетна » Забава » Соновник » Дама (игра)
Соновник

Дама (игра)

Ви претстојат ризични, но забавни авантури далеку од домот или настрана од бракот.

Анкета

Анкета
Каде планирате да одите на одмор летово?
  • 42%
  • 14%
  • 25%
  • 19%
Се испраќа...

(Вкупно: 6590 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.