Дама | Соновник
Соновник

Дама

Ќе бидете поканети на неочекувана свадба.

Ако разговарате со дама

Ве очекува жестока расправија заради неисполнето ветување.


Повеќе дами

Некој ќе ве наклевети и ќе ви создаде грижи, но лесно ќе успеете да се справите со ситуацијата.

Анкета

Анкета
Каде планирате да одите на одмор летово?
  • 42%
  • 14%
  • 25%
  • 19%
Се испраќа...

(Вкупно: 6590 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.